O nas

Grupa Auto Forum od 1999 roku rozwija na płockim rynku swoją działalność w branży motoryzacyjnej. Partnerami firmy są największe koncerny samochodowe takie jak: Mercedes – Benz, Volkswagen, Skoda i Hyundai. W 2004 roku nastąpiło uruchomienie serwisu blacharsko – lakierniczego, w 2013 powstało Mazowieckie Centrum Likwidacji Szkód obecnie Auto Forum 3 Sp. z o.o., obsługujące wszystkie marki grupy Auto Forum.

Auto Forum 3 prężnie rozwija swoją działalność zarówno jeśli chodzi o świadczenie usług blacharsko – lakierniczych, jaki i detailingu. Jako lider na lokalnym rynku, profesjonalnie świadczy usługi stawiając na podium:

  • profesjonalizm i realizację oczekiwań najbardziej wymagających Klientów,
  • ochronę środowiska,
  • postęp technologiczny.

Staje się tym samym jednym z pionierów w ustalaniu standardów jakościowych w różnych sferach swoich usług. Nie szczędzi wysiłków w osiąganiu najwyższej jakości napraw i promowaniu technologii, które zapewniają sukces i satysfakcję Klientów.

Misją firmy Auto Forum 3 jest zorientowanie na Klienta i jego potrzeby. Dlatego ze szczególną starannością weryfikujemy i dokonujemy wyboru dostawców.

Chcąc przewidzieć oczekiwania Klientów i aby móc im sprostać, prowadzone są Badania Satysfakcji Klienta oraz wdrożony został systemu zarządzania jakością, co zapewnia dbałość o wysokie kwalifikacje pracowników oraz spełnianie standardów wyznaczanych przez producentów.